Wilhelmus op de “Feel at Home International Community Fair”

31-01-2019

Wilhelmus op de “Feel at Home International Community Fair”

Wilhelmus staat aanstaande zondag 3 februari op de “Feel at Home International Community Fair” in het stadhuis van Den Haag. Op deze jaarlijkse beurs krijg je de kans om kennis te maken met de Haagse internationale gemeenschap. Mocht je meer willen weten over wat er allemaal is te doen voor en door expats én Nederlanders, kom gerust langs tussen 11 en 17 uur. Meer informatie kun je vinden op https://feelathomeinthehague.com/.

 

Wilhelmus at the “Feel at Home International Community Fair”

Wilhelmus presents itself next Sunday February 3rd at the “Feel at Home International Community Fair” in the city hall of The Hague. This yearly fair provides you with the opportunity to meet the international community in The Hague. If you want to know more about what’s up for expats and Dutch natives, you’re invited to come along between 11:00 and 17:00. More information can be found on https://feelathomeinthehague.com/.