UPDATE : Voetbalplaatjesactie Hoogvliet

26-09-2017

UPDATE 14 oktober 2017:

Beste leden van vv Wilhelmus,

Zoals eerder bericht zal heeft HOOGVLIET ons bestuur voor het derde
jaar werderom benaderd voor een lokale plaatjesactie waarin onze eigen
leden nu eens de toppers zijn waarvan een plaatje gemaakt is. In
overleg met HOOGVLIET is ervoor gekozen om binnen onze club  zo veel
mogelijk teams mee te draaien in deze plaatjesactie, echter omdat er
een maximum aantal in het boek kan is er de keuze gemaakt om van alle
spelers en trainers/coaches uit de leeftijdscategorieën sen sel zon,
JO7, JO8, JO9,JO10, JO11, JO12, JO13, JO15 een portretfoto te maken.

Van de teams in de leeftijdscategorie JO17, JO19 zal er in het boek
alleen een teamfoto verschijnen. Deze teamfoto's zullen ook nog
gemaakt moeten worden.

De data van de fotografie is bepaald op zaterdag 28 oktober en 5
november as. Er zal zsm een schema op deze website verschijnen. Er is
overigens geen verplichting om deel te nemen aan deze plaatjesactie.
Als je jezelf laat fotograferen zie je natuurlijk wel af van je
portretrecht en geef je ons toestemming om je foto te laten gebruiken
voor het maken van een sportplaatje in deze actie.

De fotografie is in handen van Bert Tielemans en Frans de Best. Bert
zal aanstaand weekend op ons complex al wat sfeerfoto's maken die ook
in het boek zullen verschijnen als achtergrond op alle pagina's.

De droom van deze WILHELMUS- leden wordt nu werkelijkheid! Plaatjes
van jezelf  en andere WILHELMUS-leden zijn volgend jaar verkrijgbaar
bij HOOGVLIET in VOORBURG. Het bestuur ziet in deze actie een
geweldige kans de vereniging extra te promoten en wil haar leden
vanzelfsprekend deze kans niet onthouden.

Om alles in goede banen te leiden wordt door Wilhelmus contactpersoon
in deze, voor deze actie, Jean-Paul van Mierlo.

Mis deze unieke kans niet!

undefined

 

Belangrijke mededeling

VV WILHELMUS-plaatjes sparen bij HOOGVLIET!

HOOGVLIET heeft ons bestuur voor het derde jaar werderom benaderd voor een lokale plaatjesactie waarin onze eigen leden nu eens de toppers zijn waarvan een plaatje gemaakt is. In overleg met HOOGVLIET is ervoor gekozen om binnen onze club  zo veel mogelijk teams  mee te draaien in deze plaatjesactie:

De droom van deze WILHELMUS- leden wordt nu werkelijkheid! Plaatjes  van jezelf  en andere WILHELMUS-leden zijn volgend jaar verkrijgbaar bij HOOGVLIET in VOORBURG. Het bestuur ziet in deze actie een geweldige kans de vereniging extra te promoten en wil haar leden vanzelfsprekend deze kans niet onthouden.

Om deze actie tot een groot succes te maken is het van belang dat alle betreffende leden op de foto verschijnen. Hiertoe zal er op NADER TE BEPALEN ZATERDAGEN de fotografen Bert Tielemans en Frans de Best aanwezig zijn op onze accommodatie. Om alles in goede banen te leiden wordt door  Wilhelmus contactpersoon in deze, voor deze actie, Jean-Paul van Mierlo, een schema opgesteld, dat binnenkort zal worden gepubliceerd op de  website. Zorg dat je op tijd aanwezig bent!

Er is overigens geen verplichting om deel te nemen aan deze plaatjesactie. Als je jezelf laat fotograferen zie je natuurlijk wel af van je portretrecht en geef je ons toestemming om je foto te laten gebruiken voor het maken van een sportplaatje in deze actie.

Mis deze unieke kans niet!