TV Uitzending met jeugdscheidsrechter Ramses Bude

6-11-2017
Onze jeugdscheidsrechter Ramses Budé, uit de JO12-2 is vorige week zondag uitgenodigd door het avro/tros kinderprogramma Zappsport voor een rapportage over de jeugdscheidsrechter die op bezoek gaat achter de schermen bij de profscheids.
In dit geval had Ramses de eer en mocht hij ook nog even mee naar niet de minste wedstrijd: de eredivisietopper van dat weekend Vitesse-PSV, geleid door de op die dag ook jarige scheidsrechter Serdar Gozubuyuk.
Wilhelmus staat positief bekend om zijn jonge scheidsrechters, en zodoende is ook redacteur Tim Niehe bij ons terecht gekomen via onze website, en de aandacht die wij geven aan de jeugdscheidsrechters. 
Zoals gezegd mocht Ramses, op zeer bijzondere wijze meekijken met scheidsrechter Gozubuyuk, en mocht hij bv bij de veldcontrole mee het veld op, is hij in de perskamer geweest, en heeft hij zelfs de toss mogen doen voor aanvang van de wedstrijd in een bomvol Gelredome, zelfs zijn naam is genoemd in de live uitzending op fox, en hij is in beeld geweest, zie de foto in bijlage 
Natuurlijk een superleuke dag voor Ramses, en weer een mooi moment waarop het positieve scheidsrechtersbeleid van Wilhelmus naar boven komt, iets waar we natuurlijk heel blij mee zijn
Komende zondag, om 08:40 uur is de uitzending  van zappsport, met Ramses  op NPO Zapp, zorg dat je om 8:35 klaar zit!

Mochten jeugdleden naar aanleiding van de uitzending geinteresseerd zijn om ook te gaan fluiten? Aanmelden kan vanaf 11 jaar, dan zul je intern begeleid worden, vanaf 12 jaar kan je bij inschrijving door Wilhelmus ook meedoen aan de cursus spelbegeleider/pupillenscheidsrechter, Wilhelmus stelt hier wel enkele voorwaarden aan, deze zullen we bij aanmelding ook toelichten, je kunt natuurlijk ook vrijblijvend informeren naar de mogelijkheden, via scheidsrechterscoordinatoren Eric van Marwijk en Marco Beukers op zaterdag, of mailen naar scheidsrechterscoordinator@vvwilhelmus.nl