Trainingen en/of cursus voor onder- en bovenbouw trainers/coaches/leiders

14-10-2018

 

Beste trainers/coaches en leiders

 

In november zullen er 2 interne trainingssessies worden gegeven aan ALLE trainers/coaches en leiders van de overige jeugdteams  van vv Wilhelmus. Deze trainingen zullen worden geleidt door Marco van der Struif (trainer JO13-1) en Peter van der Deijl (technisch coordinator overige jeugd teams).

 

Naast een evaluatie van de periode augustus-oktober,  staat deze keer de looptechniek centraal.

 

Gezien de verwachte opkomst zullen er 2 sessies plaatsvinden:

 

- trainers  onderbouw (JO7-JO12)  > vrijdag 16 november van 19-21:30 uur

- trainers bovenbouw (JO13-JO19) > vrijdag 23 november van 19-21:30 uur

 

 

Deelname pupillentrainer cursus ADO Den Haag voorjaar 2019.

 

Wij hebben de najaarscursus met 13 trainers van Wilhelmus gevolgd. Mede dankzij de enthousiaste en deskunkundige inbreng van de ADO Den Haag trainers hebben zij het als zeer leerzaam en leuk ervaren. Bij voldoende aanmeldingen wil ADO Den Haag ook een voorjaarscursus organiseren. Graag willen wij  ALLE trainers/coaches en leiders van de JO7-JO12 vragen om zich hiervoor aan te melden.  Deelname aan deze cursus is echt aan te bevelen en er zijn geen kosten aan verbonden.

 

Als je aan bovenstaande trainingen en/of cursus wilt deelnemen meldt je dan even aan bij Peter van der Deijl via vanderdeijl1967@gmail.com