Super gaaf voetbalkamp Movella in de meivakantie 2018

27-03-2018

Super gaaf voetbalkamp mei vakantie 2018

Locatie: VV Wilhelmus 
Tijden: 09:30-16:00 uur
Datum: 3 en 4 mei 2018 VV Wilhelmus

Heb jij zin om in de mei vakantie heerlijk te voetballen? Schrijf je dan snel in voor het twee of driedaagse voetbalkamp van Movella. We starten elke dag om 09:30 en om 16:00 mogen je vader en of moeder je weer ophalen. Wat doen we: We trainen als profs, we leren je de mooiste schijnbewegingen, we leren je schieten met rechts en met links. We spelen een tournooi, we doen flesje schieten. We spelen voetbalspelen. Dus voetbal, voetbal en nog eens voetbal. Movella zorgt voor eten en drinken. 

INSCHRIJVEN

Het zou echt super zijn als je erbij bent!!

undefined

www.movella.nl

REAGEREN OP DEZE MAIL IS ALLEEN MOGELIJK VIA INFO@MOVELLA.NL