Start nieuwe techniek cursus Movella

22-08-2017

In september start de nieuwe voetbaltechniekcursus.

Wil jij beter leren voetballen. Wil jij meer spelers passeren? Wil jij meer goals maken? Schrijf je dan nu in voor de nieuwe voetbaltechniekcursus van Movella. We starten in september. Bij Movella train je in kleine groepjes onder leiding van ervaren trainers op het verbeteren van je functionele voetbaltechniek in de sport die jij zo leuk vindt. Alles wat je aandacht geeft groeit! Dus kom lekker trainen bij Movella en leer die schijnbeweging, die balaanname of leer hoe je een betere motoriek krijgt en daardoor sneller wordt dan je tegenstanders. Bij Movella train je op vrijdagavond van 18:30 tot 19:30 Je wordt bij Movella 100% een betere voetballer.
Dus schrijf je in en tot snel. We staan klaar voor jullie.