Sport2000 Leidschendam- Voorburgs kampioenschap 2018

28-05-2018

Sport2000 Leidschendam- Voorburgs kampioenschap 2018

 

Klik hier voor de uitslagen en stand tot nu toe

 

Afgelopen weekend zijn bijna alle competities afgerond en zijn de vele kampioenen bekend en zijn of worden nog gehuldigd. De ogen kijken alweer uit naar het nieuwe seizoen en de voorbereidingen hiervoor worden langzaam opgestart.

 

Voor de voorlopige selectieteams begint deze week de trainingen weer in aanloop naar het nieuwe seizoen. Onderdeel in de aanloop is het jaarlijkse Sport2000 Leidschendam- Voorburgs kampioenschap. Dit onderlinge “toernooi” wordt gehouden onder de 4 verenigingen, Forum Sport, Wilhelmus, SEV en RKAVV. De speeldata zijn:

Maandag 4 juni (alle leeftijdscategorieën)

Maandag 11 juni (alle leeftijdscategorieën uitgezonderd de JO11 & JO12)

Dinsdag 12 juni (alleen de leeftijdscategorieën JO11 & JO12)

Maandag 18 juni (alle leeftijdscategorieën)

 

Maandag 18 Juni is tevens de finaledag en de prijsuitreiking bij RKAVV na afloop van de JO19.

 

Klik hier voor het wedstrijdschema en locaties waar alle teams zullen spelen.


 

 undefined