Peter van der Deijl gaat spelers en trainers niet-selectieteams ontwikkelen

18-02-2018

Met het aantrekken van Peter van der Deijl, als Technisch Coördinator Jeugd voor niet-selectieteams (TCJ), versterkt VV Wilhelmus haar voetbaltechnische basis per start van seizoen 2018-2019.

Wilhelmus heeft een sterk groeiende jeugdafdeling en ook de selectieteams binnen de jeugd spelen steeds op een hoger niveau. Daarom hebben we besloten dat Boudewijn de Geer, Hoofd Jeugd Opleidingen (HJO), zich volledig kan richten op de ontwikkeling van spelers en trainers in de selectieteams. Peter van der Deijl gaat dat doen voor alle niet-selectieteams.

Peter is op dit moment nog trainer van het tweede team van Die Haghe en ziet in deze (nieuwe) functie een mooie nieuwe uitdaging om spelers en trainers beter te maken en ook veel spelplezier te geven.

Binnenkort volgt een interview met Peter waarin wij hem beter leren kennen en waarin hij ook enkele plannen voor volgend seizoen zal toelichten.

 

 undefined

Wilhelmus is zeer trots op deze positieve ontwikkeling binnen de jeugdafdeling!!

Rest ons voor nu om Peter en Boudewijn nu alvast veel succes te wensen.