Het blijft spektakel aan de groene Zoom 2

5-06-2019

Het blijft spektakel aan de groene Zoom 2

 Na het schitterende succes van de JO13-1 door zich te plaatsen om volgend jaar divisie te spelen is het nu de beurt aan een van de andere parade paardjes van Wilhelmus de JO17-1.De toekomst voor het eerste elftal. Zij kunnen er voor zorgen dat er een tweede jeugdteam divisie zal gaan spelen, door zaterdag 8 juni te winnen van RCL om 12.30. Hoe mooi zal het zijn als dit zou lukken en we over een aantal jaren een aantal van deze knapen in het eerste van Wilhelmus terug zouden vinden, waardoor ook het huidige eerste na het geweldige succes van het behalen van het kampioenschap verdere stappen omhoog zou kunnen maken. Dit is dan ook een oproep naar spelers ouders en andere supporters laten we nog een keertje het sfeertje creëren waarbij jullie de twaalfde man zullen zijn. Dit soort kansen komen niet vaak voorbij en hoe mooi zou het zijn als dit zou lukken.

 

helaas staan niet alle spelers op de foto hierboven, omdat sommigen na de winterstop zijn ingestroomd.

 

 

undefined

 

 

 

 

undefined